Co najchętniej piliście w minionym roku? Oto zestawienie najpopularniejszych przepisów.

Rok 2012 był ważnym rokiem dla mnie – z kilku różnych powodów. Zmiany zawodowe, przeprowadzka, niesamowite wycieczki, ale i duży wzrost popularności bloga. Przez cały rok blog odwiedziliście aż 800 000 razy, a statystyki pokazują 2,8 mln. odsłon. To wynik, którego się nie spodziewałam :) W 2012 roku opublikowałam pierwsze filmy na moim drinkowym kanale na YT – nie jest ich jeszcze dużo, ale będzie więcej w nadchodzących miesiącach.

Wśród najpopularniejszych przepisów, tak jak przed rokiem, znalazły się te dobrze znane, np. Mojito i Kamikaze. Ale kilka nowych propozycji zyskało Wasze uznanie, dlatego przypomnę je tutaj – jeśli którejś pozycji nie znacie, warto poznać, bo każdy z tych przepisów wyświetlono kilkadziesiąt tysięcy razy.

1. Cytrynówka – szybka i pyszna nalewka

2. Springtime Cooler

3. Wyborowa Smaki Świata – mój test nowych smaków Wyborowej

4. Uścisk w niebie

5. Najprostsza kawa mrożona

6. Jak pić absynt

7. Jak zrobić syrop cukrowy

8. Alkożelki w pomarańczach

9. 3 pomysły na drinki z białym Frugo

10. Rainbow Shots

cytrynowka3

A czego możecie spodziewać się na 2drink.pl w 2013 roku?

Z pewnością poeksperymentuję jeszcze z nalewkami i wiele ciekawych pomysłów jeszcze na blogu znajdziecie. Poszukam pomysłów na wykorzystanie nietypowych alkoholi i syropów, o które mnie pytacie – jak syrop z zielonych jabłek czy wódka śliwkowa. Napijemy się wspólnie jeszcze niejednej kawy i owocowego koktajlu, ale zaproszę Was także do wspólnej gry alkoholowej. A że jednym z moich noworocznych postanowień jest żeby nauczyć się piec ciasta i lepiej gotować – być może i jakieś przepisy na imprezowe dania, pasujące do drinków, na 2drink się znajdą.

A może macie jakieś życzenia, jeśli chodzi o przepisy na drinki i koktajle? Bardzo chętnie poczytam, czego jeszcze brakuje na moim blogu.

Życzę Wam samych okazji do świętowania w 2013 roku!

Agnieszka