Jeśli szykujecie się na imprezę meksykańską – polecam wypróbować kilka meksykańskich drinków i ich wariacji. Oto moje pomysły.
Na meksykańskiej imprezie dobrze jest podać kilka fajnych meksykańskich przekąsek – inspiracje znajdziecie w tym poście. A żeby pozostać w klimacie meksykańskim, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w tequilę, czyli meksykański trunek z agawy. Proponuję podać tequilę w dość ciekawy sposób – wstrząśniętą Tequilę Bum Bum. Ten sposób podania możecie zobaczyć na filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=m0pgShSf43E

Z tequili zrobimy także klasyczny drink o nazwie Margarita. W wersji podstawowej przepis znajdziecie tutaj: Margarita. Ale margaritę można przygotować na wiele ciekawych sposobów – z owocami (Margarita kaktusowa, Margarita limonkowo-miętowa), w wersji XXL – dla dwojga (Margarita melonowa), albo zmrożoną margaritę, idealną na lato (Frozen Strawberry Margarita).

W meksykańskim klimacie polecam Wam także drinka Gotowy na wszystko – z dodatkiem piwa o smaku tequili. A jeśli szukacie innych meksykańskich drinków z tequilą – zajrzyjcie do działu drinki z tequili