Fajna okazja, żeby kupić m.in. łyżeczkę do absyntu czy pyszny syrop do jesiennej kawy.

W moim zawodowo-blogowym życiu powoli następują zmiany. Do tej pory wszystkie zamówienia, jakie składaliście w sklepie 2drink.pl obsługiwałam sama. Ja pakowałam dla Was paczki, wysyłałam je na poczcie czy oddawałam w ręce kuriera. Ale przyszedł w końcu czas na zmiany.

Zmiany są dwie, ale ważne:

  1. Od połowy października wszystkie wysyłki ze sklepu będzie obsługiwać zewnętrzna firma. To oznacza, że paczki będą do Was docierały szybciej, bo wysyłka będzie realizowana codziennie, a nie 2-3 razy w tygodniu, jak dotychczas.
  2. Ze sklepu zniknie część produktów. Właściwie to większość, bo zostają tylko: książka „Proste drinki” oraz zestawy prezentowe (zestawy akcesoriów do drinków). Czyli to, co lubicie najbardziej. Dlaczego tak? No cóż, moją ambicją nigdy nie było prowadzenie dużego sklepu z akcesoriami do drinków. Pojawiły się one niejako przez przypadek, jako uzupełnienie bloga i książki. Zostawiam tylko to, co przydaje się najbardziej i sprzedaje najlepiej, czyli dwa zestawy akcesoriów, wybranych przeze mnie i skomponowanych tak, żeby początkującemu amatorowi drinków niczego w domu nie brakowało.

Wkrótce zmieni się jeszcze jedno – cena książki „Proste drinki„. 1 listopada będzie ostatnim dniem, kiedy książkę można kupić w cenie 34,90 zł. Potem cena wraca do początkowego poziomu, czyli 39 zł. Jednocześnie musicie wiedzieć, że zostało mi już tylko niecałe 400 sztuk książki i nie wiem jeszcze, czy będziemy robić dodruk. Jeśli więc ktoś myśli o tym, żeby podarować „Proste drinki” np. jako prezent gwiazdkowy, to nie będzie lepszego momentu na zakup.

Wyprzedaż akcesoriów

W związku ze zmianami, chcę pozbyć się akcesoriów, które wycofuję ze sprzedaży, a także syropów. W kategorii WYPRZEDAŻ znajdziecie wszystko, co zostało jeszcze na moich „półkach” sklepowych. Ceny wszystkich produktów zostały obniżone o 30% i zostało po kilka sztuk z każdego produktu. Wyprzedaż potrwa do piątku, 14.10 :)

Co dalej?

Zbieram pomysły na nowy sezon (jesień-zima). Nowa książka? Mam już trochę materiału na książkę z przepisami na shoty. Chodziła mi też po głowie książka z przepisami na drinki bezalkoholowe, ale nie wiem, czy któraś z nich znajdzie zainteresowanie.

Macie jakieś specjalne zamówienia, jeśli chodzi o przepisy? Wkrótce pojawi się na blogu test świetnej wyciskarki do soków, bo mnóstwo pytań dostaję o sokowirówki i wyciskarki. Może jeszcze jakieś tematy chcielibyście zobaczyć na blogu? Dajcie znać w komentarzach!