Program partnerski 2drink

Prowadzisz blog, fanpage lub stronę internetową? Możesz zarabiać na polecaniu produktów ze sklepu sklep.2drink.pl! Od każdej sprzedaży, która odbędzie się za Twoim poleceniem otrzymasz 5% prowizji, a w przypadku książki „Proste drinki” 8%! Co ważne, nie ponosisz żadnych kosztów rejestracji, nie płacisz żadnego wpisowego, nie musisz inwestować żadnych pieniędzy.

Jak to działa?

Aby zarabiać na polecaniu produktów ze sklepu sklep2.drink.pl musisz zarejestrować się jako wydawca w sieci afiliacyjnej Webepartners. To jedna z najbardziej popularnych sieci afiliacyjnych w polskim internecie, która umożliwia zarabianie na sprzedaży produktów z bardzo wielu sklepów, m.in. sklep.2drink.pl. Rejestracja umożliwi Ci pobieranie linków afiliacyjnych, bannerów reklamowych i innych form reklamowych do umieszczenia na swoim blogu, fanpage’u czy stronie www. Działają one w ten sposób, że jeżeli ktoś kliknie w taki link czy banner, a następnie dokona w ciągu 30 dni jakiegoś zakupu w reklamowanym przez Ciebie sklepie, to na Twoje konto wpłynie prowizja. Brzmi to jakby było nieco skomplikowane? Spokojnie, niżej wyjaśniamy wszystko krok po kroku.

Co sprzedaje sklep.2drink.pl (= Na czym mogę zarabiać)?

W sklepie sklep.2drink.pl sprzedajemy:

Wszystkie produkty są dobrej jakości. Nie znajdziesz wśród kiepskich, chińskich akcesoriów, które psują się po dwóch tygodniach. Możesz je z czystym sumieniem polecać swoim czytelnikom, podobnie jak robimy to my!

Poniżej znajdziesz kilka przykładów naszych produktów:

 

Sklep 2drink poleca:

Shaker bostoński

Sklep 2drink poleca:

Kruszarka do lodu

Sklep 2drink poleca:

Szklanka Tiki Czaszka 700 ml

Sklep 2drink poleca:

Syrop do drinków Grenadina

Jak zacząć zarabiać z 2drink.pl krok po kroku?

Wystarczą 3 proste kroki:

[KROK 1] Zarejestruj się bezpłatnie jako WYDAWCA w serwisie Webepartners.pl.

Możesz to zrobić klikając w TEN LINK.

Webepartners - rejestracja
Standardowo będziesz poproszony o kliknięcie w link aktywacyjny, który przyjdzie mailem, a następnie o uzupełnienie swojego profilu m.in. o adres bloga czy strony internetowej.
Program partnerski 2drink - rejestracja

[KROK 2] Dołącz do programu partnerskiego 2drink.

Po zalogowaniu do panelu Webepartners klikaj kolejno: Programy -> Programy wszystkie, a następnie wpisz w wyszukiwarkę „2drink” i kliknij „wyszukaj”. Oto rezultat, jaki powinieneś otrzymać:

System partnerski 2drink - dołączenie

Następnie kliknij w logo 2drink. Dotrzesz do karty programu, na której na dole po lewej znajdziesz przycisk „dołącz”. Gdy w niego klikniesz, trafi do nas Twoje zgłoszenie, które my oczywiście zaakceptujemy :)

Nasz program partnerski możesz znaleźć także na tzw. landing page’u i tutaj też możesz do niego dołączyć.

[KROK 3] Umieść na swojej stronie, blogu czy fanpage’u link partnerski lub banner i… zarabiaj pieniądze od każdej sprzedaży!

Link partnerski można wygenerować w dziale „Narzędzia -> Linki partnerskie”:
Program partnerski - generowanie linka
Banner pobieramy z działu „Narzędzia -> Bannery”:
Program partnerski - pobienie bannerów
i dalej:
Program partnerski - pobienie bannerów

Pamiętaj, że rejestrując się w Webepartners zyskujesz nie tylko możliwość polecania produktów z sklepu sklep.2drink.pl, ale także innych sklepów. Jeżeli Twój blog, fanpage lub stronę www odwiedza dużo osób, możesz zarobić naprawdę sporo.

Jak skutecznie polecać produkty?

Jeżeli szukasz inspiracji, jak skutecznie polecać produkty, zajrzyj do tego artykułu: 20 pomysłów na posty, w których umieścisz linki afiliacyjne.

Dobrym pomysłem jest umieszczanie na swoim blogu lub stronie internetowej zestawień pomysłów na prezenty np.:

  • 10 pomysłów na prezent związanych z alkoholem;
  • Top 5 prezentów na wieczór kawalerski;
  • Fajne prezenty na 18-tkę;
  • Prezenty na parapetówę – dla niej, dla niego, dla nich!

Oczywiście w zestawieniach linkujemy produkty za pomocą linków partnerskich!

Przy okazji – w Webepartners możesz także polecać książkę „Zostań freelancerem. Praca zdalna od A do Z”. Możesz to zrobić w ramach programu partnerskiego „BiznesoweInfo”.