Zapisy na newsletter, zapowiedzi i inne ważne sprawy.
Moi drodzy, zwykle takie ogłoszenia wrzucam na Facebooka, ale ponieważ nie do wszystkich docierają te posty, wyjątkowo kilka spraw przekażę tą drogą.

1. Newsletter

Długo się zastanawiałam, czy na blogu kulinarnym (a mój taki trochę jest) jest sens w ogóle wysyłać newsletter. I dalej nie wiem, ale dopóki nie sprawdzę, to się nie przekonam. Jeśli więc lubisz moje przepisy, lubisz poczytać nie tylko o drinkach, ale i o innych napojach, zapisz się na newsletter. Obiecuję, że nie będę wysyłać spamu i nowego newslettera po każdym nowym przepisie, a tylko wtedy, gdy naprawdę będzie coś ciekawego do przekazania.

Dodatkowo dla wszystkich zapisujących się na newsletter przygotowałam małą niespodziankę – poradnik. A wkrótce tych niespodzianek może być więcej, więc warto się zapisać :)

——————————————————————————————————————-

[wysija_form id=”2″]

——————————————————————————————————————-

2. Instagram, Facebook, Youtube

Dla formalności przypominam przy okazji, że można mnie śledzić nie tylko tu, ale też na FB, YT oraz Instagramie. W tym ostatnim serwisie trochę bardziej prywatnie – chociaż raczej rzadko wrzucam „selfie”, najczęściej zdjęcia drinków, czasem też psa albo… książek, które czytam. Aaaa i jeszcze na Bloglovin jestem.

Na YT chwilowo zastój, ale jak zwykle nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa ;)

Youtube: https://www.youtube.com/user/2drinkpl

Facebook: https://www.facebook.com/drinki

Instagram: https://instagram.com/2drink.pl/

Bloglovin: https://www.bloglovin.com/blogs/2drinkpl-2761652

3. Więcej artykułów, mniej przepisów

Zauważyłam, że z dużym zainteresowaniem czytacie na blogu nie tylko przepisy, ale też wszystkie dłuższe teksty o charakterze bardziej poradnikowym lub nawet luźne rozważania na jakiś temat. Dlatego tych tekstów będzie więcej – może nie tylko o drinkach, ale i o herbacie i kawie?

Jeśli masz jakieś sugestie co do tego, o czym chciałbyś przeczytać na blogu, może masz jakieś pytanie, problem – daj znać w komentarzu, mailem lub w wiadomości na FB.

4. Wasze zdjęcia

Jak zwykle czekam na Wasze zdjęcia drinków – nie tylko tych z moich przepisów, ale wszystkich. Galeria Waszych drinków i alkoholi na FB jest już całkiem pokaźna :) Filmy też mile widziane.

I to tyle tym razem.

Miłego dnia/wieczoru/nocy!

Zmiany, ogłoszenia