Jak przystało na Walentynki – będzie słodko i czerwono! No, może nie tylko czerwono ;) Zapraszam na drinki na Walentynki.

Obchodzicie ten dzień w jakiś szczególny sposób? Pamiętam, że Walentynki wywoływały u mnie najwięcej emocji, gdy byłam w podstawówce, zwłaszcza pod koniec, kiedy każdy już miał jakieś swoje „sympatie” i miłości, a w szkole działała skrzynka walentynkowa i można było wrzucić tam kartkę anonimowo dla kogoś, o kim się ciepło myślało. Czy dzisiaj w szkołach też działają takie walentynkowe poczty?

Teraz jakoś nie traktuję tego dnia wyjątkowo, bo miłość okazujemy sobie każdego dnia i nie potrzeba do tego specjalnej okazji. Ale może ktoś z Was właśnie tego dnia zamierza przygotować wyjątkową kolację dla bliskiej osoby, może planuje wyznać miłość albo się oświadczyć? Fajny, walentynkowy drink może być dobrym uzupełnieniem kolacji albo deserem na zakończenie wieczoru.

Lista pomysłów na drinki na Walentynki to same nazwy drinków i koktajli – po kliknięciu na nazwę przeniesiesz się do przepisu na ten konkretny drink czy koktajl.

Drinki i koktajle na Walentynki – 10 przepisów

1. Sex on the beach

2. Orange Pina Colada

3. Love me tender

4. Walentynkowa niespodzianka

5. Różowe malibu z mlekiem

6. Orgazm pod palmą

7. Pijany Snickers

8. Mojito z granatem

9. Royal Temptation

10. Peach Daiquiri

Większość z tych propozycji to drinki alkoholowe. W wersji bezalkoholowej można zrobić np. Mojito z granatem, Peach Daiquiri czy Love me tender.