W październiku czeka nas kolejna edycja ważnego wydarzenia w blogosferze, czyli Blog Forum w Gdańsku. Co ciekawe, tym razem jest szansa, że wśród prelegentów nie zobaczymy tylko tych samych twarzy co zwykle, ale pojawi się ktoś nowy, bo organizatorzy konferencji zachęcają do zgłaszania własnych kandydatów na prelegentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Można także zgłaszać swoje pomysły na tematy, jakie podczas Blog Forum będą poruszane. Ale i to nie koniec atrakcji – zgłaszający prelegentów i tematy mogą wygrać nagrody za zaangażowanie w opracowaniu kształtu konferencji. Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: http://blogforumgdansk.wykop.pl/

Co mnie cieszy najbardziej, to to, że powoli zaczyna się dostrzegać na takich konferencjach blogosferę kulinarną i modową. Jeszcze około półtora roku temu „kulinarki” traktowane były po macoszemu, a do rankingów wpływowych blogerów trafiali tylko ci, którzy zajmują się reklamą, IT czy gadżetami. Teraz – jak możemy zauważyć w zapowiedzi video przygotowanej przez Blog Forum, doceniani są na równi blogerzy zajmujący się różną tematyką – moje ulubione „Moje Wypieki”, Zuch, który „próbuje rysować”, Like a geek, piszący o pracy w domu i zarabianiu w internecie, Andrzej z „Jest kultura” czy wreszcie popularni Youtuberzy – Matura to Bzdura i Lekko Stronniczy.

Blog Forum Gdańsk odbędzie się 13-14 października 2012. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc organizatorzy wybierają spośród zgłoszeń tych blogerów, których chcą zaprosić na konferencję. Rejestracja chyba jeszcze się nie zaczęła, albo ja nie mogę znaleźć odpowiedniego formularza ;)

Wycieracie się na Blog Forum Gdańsk? A może byliście w zeszłym roku i macie jakieś dobre/złe wspomnienia? Podzielcie się w komentarzach!

Sklep 2drink poleca:

Książka z przepisami „Proste shoty”

[/et_pb_code]