Czy wiecie, że to już 5 lat, od kiedy na tym blogu pojawił się pierwszy post?

Urodziny bloga – to już 5 lat!

Mnie samej trudno w to uwierzyć, ale pierwsze drinki pokazywałam tu w maju 2011 roku. Od tego czasu sporo się zmieniło – przede wszystkim jeśli chodzi o moje umiejętności fotograficzne. Zdjęcia w pierwszych postach były słabe, ale dobrze, że w ogóle były, bo wówczas nie było żadnego bloga w Polsce, który prezentowałby przepisy na drinki ze zdjęciami. Przez te 5 lat blog odwiedziło 5 milionów (!!!) osób, a co miesiąc zagląda tu kolejne 125 tysięcy. Bardzo dziękuję, że jesteście ze mną od tylu lat!

Mój kurs online

Od ponad dwóch lat spełniam się też na zupełnie innym polu – uczę jak zarabiać nie wychodząc z domu na blogu Biznesoweinfo.pl. To świetnie, że coraz więcej osób interesuje się pracą zdalną (czy to zarabianiem dzięki usługom, jak pisanie tekstów czy projektowanie; czy też zarabianiem na blogach). Sama pracuję w domu od 6 lat i jestem najlepszym przykładem, że można w ten sposób zarabiać normalne pieniądze – średnią krajową i więcej.

Z moim drugim blogiem związane jest pewne ogłoszenie. Otóż właśnie wystartował mój kurs online, w którym uczę, jak zacząć zarabiać na pisaniu prostych tekstów. To sposób zarabiania, który jest absolutnie dla każdego – od podstaw pokazuję, jak znaleźć zlecenia, które wykonać może każdy, kto tylko umie obsługiwać skrzynkę e-mail i napisać kilka zdań maila. Szczegóły kursu znajdują się na stronie: tosieoplaca.pl/zznp (tak, tak, na tych zdjęciach to ja!).

Kurs przyda się szczególnie:

  • studentom, którzy w czasie wakacji chcieliby dorobić
  • mamom, które chcą zarabiać, a jednocześnie zostać z dzieckiem w domu
  • osobom, które chcą dorobić do pensji
  • osobom, którym marzy się praca zdalna na pełen etat, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Jeśli należysz do którejś z tych grup, sprawdź ten kurs. On naprawdę może Ci pomóc.

Jeśli nie należysz do żadnej, ale znasz kogoś, kto może szukać dodatkowej pracy – poleć mu mój kurs. Są tam same konkrety i wskazówki, dzięki którym w ciągu kilku dni można zacząć zdobywać zlecenia.

Aha – jeśli kupiłeś wcześniej coś ode mnie w moim sklepie 2drink.pl (książka, akcesoria itp.) i chcesz kupić też kurs online – napisz do mnie i podaj numer zamówienia dokonanego wcześniej, a dostaniesz specjalną zniżkę na kurs :)

dav

dav

Milkshake Oreo

Na koniec coś słodkiego. Nie muszę chyba nikogo namawiać na spróbowanie tego cuda – każdy, kto uwielbia Oreo powinien zapisać sobie ten przepis w zakładkach przeglądarki :)

Składniki:

  • 5-6 ciastek Oreo
  • pół szklanki mleka
  • 3-4 gałki lodów śmietankowych
  • do dekoracji: Oreo, bita śmietana, rurki waflowe

Przygotowanie:

Zaczynam od oddzielenia nadzienia od ciastek – nadzienie nie będzie nam potrzebne, tylko same ciastka. Kruszę je na kawałki, wrzucam do blendera, dodaję mleko, miksuję. Potem dodaję lody i ponownie miksuję. Przelewam do szklanki, dekoruję i piję bez opamiętania :D

Zapisz