Pomysł na sylwestrową imprezę – proste drinki na Sylwestra z rumu.

Najtaniej i najłatwiej zrobić proste drinki z wódki, ale drinki z rumu też do skomplikowanych nie należą. Przynajmniej nie wszystkie – można znaleźć bardzo dużo prostych przepisów, do wykorzystania na domowej imprezie w większym gronie. Tu znajdziecie takie właśnie proste przepisy na drinki na Sylwestra, z wykorzystaniem rumu.

Jaki rum kupić do tych drinków? Jaki chcecie. Może być to rum markowy, a może być z dyskontu – akurat rumy w dyskontach są całkiem dobrej jakości. Za butelkę 0,7l rumu zapłacimy w rożnych sklepach od ok. 35 zł do 70-80 zł. Droższych do drinków nie ma co marnować ;)

Po kliknięciu na nazwę drinka zostaniesz przeniesiony na podstronę z przepisem i opisem wykonania oraz zdjęciem drinka. Wszystkie drinki (jeśli w przepisie nie zaznaczyłam inaczej) są na bazie białego rumu. Jeśli rum jest ciemny – zachęcam do poeksperymentowania też z białym, jeśli nie będziesz mieć ciemnego pod ręką.

Drinki na Sylwestra – 10 prostych drinków z rumu

1. Rumowa chryzantema

2. Słońce Florydy

3. Peach Daiquiri

4. Caribbean Night

5. Firemans Sour

6. Bacardi Cocktail

7. Pina Colada

8. Mojito

9.  Cuba Libre

10. Planters Punch

To Ci się przyda:

Jeśli chcesz więcej pomysłów na drinki z rumem, a przede wszystkim szukasz przepisów na drinki z rumem znane z barów, wejdź koniecznie na ten artykuł: Drinki z rumem: 6 drinków, które warto znać.