Blog o drinkach i koktajlach 2drink.pl jest z Wami już od roku!

Mało brakowało, a przegapiłbym pierwszą rocznicę powstania bloga :) Rok temu pomyślałam sobie, że tyle jest fajnych blogów kulinarnych, ale ciężko na nich znaleźć przepisy na proste drinki do zrobienia w domu, niezbyt dużo jest tez przepisów na owocowe koktajle z kilku prostych składników. Stąd pomysł na założenie 2drink.pl – jak się okazuje po roku – pomysł całkiem trafiony :) Nawet nie spodziewałam się, że tyle osób ma taki sam problem jak ja i szuka w sieci pomysłów na tanie drinki! Przez cały rok odwiedziło mnie aż 187 tysięcy miłośników drinków, którzy oglądali moje przepisy 909 tysięcy razy!

statystyki 2drink w pierwszym roku istnieniaKilka statystyk

Przez ten rok na blogu pojawiło się ponad 260 przepisów na drinki, koktajle owocowe, kawy, herbaty i inne pyszne napoje oraz kilka okołodrinkowych poradników i testów produktów. Cieszy mnie niezmiernie, że tak chętnie komentujecie moje przepisy – czy to na blogu (475 komentarzy wszystkich postów), czy to pisząc maile. Na wszystkie staram się odpowiedzieć i jest mi bardzo miło, gdy do mnie piszecie!

2drink.pl doczekał się także swojego profilu na facebooku oraz kanału na Youtube. Ponad 1300 fanów i 150 subskrybentów kanału to już całkiem niezła widownia. Dziękuję, że codziennie jesteście ze mną :)

Plany na kolejny rok

A co pojawi się na 2drink.pl w kolejnym roku? Na pewno więcej przepisów na nalewki – mam silne postanowienie, by w tym sezonie przygotować przynajmniej kilka. Chciałabym także spróbować więcej kruszonów i bezalkoholowych napojów na świeżych owocach. Ale i drinków z pewnością nie zabraknie – mam nadzieję, że uda mi się nakręcić dla Was więcej drinkowych filmów. Z pewnością będzie także coś widowiskowego – drinki płonące i podawane w nietypowy sposób.

A może coś jeszcze chcielibyście na blogu zobaczyć? Chętnie przeczytam wszystkie życzenia w komentarzach i mailach i postaram się je spełnić :)

Podsumowując ten przydługi wywód – cieszę się, że ciągle ktoś tu zagląda i jeśli chociaż jedna osoba przekonała się, że drinki nie muszą być drogie i można w domu niewielkim kosztem pić kolorowe drinki zamiast nieśmiertelnej wódki z colą – to misja 2drink zakończyła się sukcesem!

Tort truskawkowy

A urodziny bloga świętujemy tortem ze zdjęcia – pyszny śmietankowy tort z truskawkami upiekłam według przepisu z Kotlet.tv i wyszedł po prostu nieziemski!