Wypatrzyłam jakiś czas temu w Lidlu serię syropów do kawy – skusiłam się na waniliowy i karmelowy.

Syropy nieznanej mi wcześniej firmy Bellarom były w Lidlu w jakiejś specjalnej akcji „luksusowej”, ale jak to w Lidlu – akcje tematyczne powtarzają się co kilka tygodni, więc z pewnością jeszcze kiedyś będą do kupienia – a może są i teraz – nie rozglądałam się w sumie za nimi ostatnio. Bellaron to firma, która produkuje m.in. takie mleczne napoje kawowe, dostępne w plastikowych butelkach, także w Lidlu.

Seria syropów składa się z trzech smaków: waniliowy, orzechowy i karmelowy, w butelkach po 350 ml. Cena atrakcyjna – 7,99 zł za butelkę. Skusiłam się na waniliowy i karmelowy. Pierwszy z nich mało przypomina w smaku wanilię – jest bardzo słodki i moim zdaniem trochę za sztuczny. Ale karmelowy bardzo mi odpowiada – też jest słodki, ale kawa ma dzięki niemu przyjemny, karmelowy smak, a to jest to, co uwielbiam najbardziej :) Myślę, że przydadzą mi się nie tylko do kawy ale do koktajli na bazie mleka lub lodów, takich jak choćby MARSjanin.

Nie próbowałam orzechowego, bo mam syrop z innej firmy o orzechowym smaku – jeśli ktoś z Was pił orzechowy – zostawcie komentarz, czy smakował :)