Od dłuższego czasu czekałam na druga edycję Share Week na blogu JestKultura i w końcu się doczekałam. Akcja jest bardzo prosta – polecasz 5 blogów, które lubisz, czytasz, które warto znać. Szczegóły znajdziecie w tym wpisie.

Ta akcja cieszy mnie zwłaszcza dlatego, że przeważnie można poznać ciekawe blogi z zupełnie innej dziedziny niż ta, którą się zajmujemy. Ja zawsze na takie ciekawe blogi trafiam zupełnie przez przypadek, przez jakiś link u kogoś innego… I czasem już jeden link wystarczy, żeby zostać tam na dłużej.

Dwa z nich to blogi kulinarne – choć ulubionych kulinarnych mogłabym wymienić więcej, ale wtedy nie zmieściłyby się inne fajne miejsca :)

Ziołowy Zakątek – Klaudyna vel Atria robi świetne zdjęcia, fajnie opowiada o serach, o ziołach, o fotografii kulinarnej. I chociaż chyba nie zrobiłam żadnego dania z jej przepisu, to jeden z moich ulubionych blogów kulinarnych. Czytając posty masz wrażenie, że są napisane z serca – niestety wielu blogom kulinarnym tego brakuje. No i warto odwiedzać też kanał YT Klaudyny – szkoda, że filmy są tak rzadko.

Moje Wypieki – bloga Doroty nie trzeba nikomu przedstawiać. Moje serce zdobył po tym, jak pierwszy raz w życiu zrobiłam pączki, które nie nasiąknęły tłuszczem i były takie jak z cukierni. Moje Wypieki mają swoją aplikację na iPhone i Android – korzystam z niej i Wam też polecam, jeśli lubicie dobre słodkości :)

Zarabianie-na-blogu – blog Krzysztofa Lisa. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o tym, jak zarobić na blogu, to nigdzie indziej nie znajdziesz tylu konkretów. A czasem i nie tylko o zarabianiu – także o samym blogowaniu, optymalizacji i innych takich technikaliach.

Mediafun – blog Macieja Budzicha. Jedyny spośród blogów o mediach, reklamie, social media i podobnych tematach, który zawsze można z przyjemnością poczytać. Vlog autora też polecam – nawet nieciekawych dyskusji fajnie się u niego słucha :)

Radzka – vlogerka modowa. Totalnie nie interesuję się modą, ale vloga Radzi zawsze chętnie oglądam, bo to tak pozytywna osoba, że od razu humor się człowiekowi poprawia :) Z tego samego powodu polecam kanał na YT Rocka – nie oglądam co prawda jego letsplayów, ale Poranny Rock czy stare odcinki Mojej Tuby z pewnością warto włączyć na dobry początek dnia :)

Jest jeszcze kilku innych vlogerów, których uwielbiam, ale że miało być o blogach, to wszystkich tu nie wymienię. Ale Was zachęcam do podzielenia się linkami do ulubionych blogów – czy w komentarzach, czy na swoim blogu – zostawcie linka, chętnie poznam nowe fajne miejsca.

Trzymacje się ciepło!
Agnieszka

PS Foto bez związku z tematem, ale tęskno mi już za słońcem…

Balaton