Książka z moimi przepisami na drinki już dostępna!
Pół roku przygotowań, planowania nowych przepisów, sesji zdjęciowych, zmagań z graficznym układem książki i z jej niezwykłą formą, ale wreszcie jest! Wyjątkowa, pierwsza w Polsce tak wygodna książka kulinarna, w dodatku pierwsza z prostymi przepisami na drinki. I do tego wyjątkowa, bo znalazły się w niej moje przepisy i zdjęcia.

okladka przod

Planując przepisy do książki „Proste drinki” chciałam, by znalazło się w niej to, czego najczęściej szukacie na blogu – czyli drinki z łatwo dostępnych składników, drinki, które każdy może zrobić w domu. Takie, do wykonania których nie trzeba wielkich umiejętności, a jednocześnie nie trzeba kupować wielu alkoholi. No i żeby były to zupełnie nowe przepisy, nie te, które już są na blogu.

W książce znajdziecie 103 przepisy – w tym najbardziej znane klasyki (mojito, sex on the beach, kamikaze itd.). Ponad 80 przepisów to zupełnie nowe przepisy na proste drinki. Większość to drinki z wódki, ale są też przepisy dla miłośników rumu, ginu, tequili, kilka przepisów z wykorzystaniem Malibu, blue curacao i wermutu. W większości przepisów użyty jest tylko jeden, maksymalnie dwa alkohole, więc nie trzeba od razu zaopatrywać całego barku w drogie produkty.

Dodam jeszcze tylko, że książka wydana jest w formie sztywnych kart, które złączone są nitem, a więc można je wygodnie przeglądać, a że są zafoliowane, to nie zaleją się tak łatwo podczas próbowania przepisów. Nie ma tu tego, co zawsze denerwowało mnie w książkach kulinarnych – że zamykają się, kiedy z nich korzystam. Książka jest w pudełku, więc fajnie będzie wyglądać też jako prezent.

Kupić ją można jedynie przez mój sklep internetowy: http://sklep.2drink.pl/ i w przedsprzedaży, do 5 lipca kosztuje 33 zł. Potem obowiązywać będzie regularna cena 39 zł.

nowe2_w2 nowe4 nowe6

Co znajdziesz w tej książce?

„Proste drinki” zawiera przepisy ze zdjęciami, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!

Książka zawiera 103 przepisy na drinki, w tym:

  • 17 klasyków, podawanych w barach na całym świecie,
  • 43 proste drinki z wódki,
  • drinki z rumu, ginu, tequili, blue curacao oraz Malibu.

Znajdziesz w niej też kilka słów o podstawowym sprzęcie do przygotowywania drinków (i porady jak sobie radzić bez sprzętu) oraz triki barmana-amatora.

Najwygodniejsza książka z drinkami

„Proste drinki” to jedyna tak wygodna książka kulinarna w Polsce! 

Sztywne karty z przepisami złączone są nitem, co sprawia, że książka nie zamyka się podczas korzystania. Każda karta jest zafoliowana, więc nie chłonie wody tak jak zwykły papier – z pewnością docenisz to podczas imprez z drinkami!

Książka zapakowana jest w eleganckie tekturowe pudełko z zawieszką – można ją zabrać na imprezę lub… powiesić w kuchni i mieć zawsze pod ręką.

Dlaczego warto ją mieć?

Dzięki tej książce:

  • zrobisz kilkadziesiąt drinków z łatwo dostępnych składników (żadnych drogich likierów i wódek!),
  • nauczysz się robić imponujące drinki nie mając nawet sprzętu barmańskiego,
  • poznasz przepisy na klasyki, drinki znane na całym świecie.

Elegancki wygląd książki sprawia, że jest ona świetnym pomysłem na prezent.

Przeczytaj opinie czytelników na Facebooku