Malibu Hot Apple to drink, który podejrzałam na FanPage’u wiadomej marki. Zawsze wypróbowuję przepisy, jakie na butelkach czy w ulotkach proponuje producent trunku i zwykle rezultaty są bardzo ciekawe.

Malibu Hot Apple to dość niezwykłe połączenie – gorący sok jabłkowy i Malibu. Dotychczas sok jabłkowy łączyłam tylko z żubrówką (przepis na szarlotkę już wkrótce) i wydawało mi się, że z Malibu to nie będzie dobre połączenie. Ale na szczęście nie miałam racji – połączenie Malibu i soku jabłkowego, jeszcze z dodatkiem goździków jest po prostu genialne! Rozgrzewa, chyba nawet lepiej niż grzaniec czy grzane piwo no i wchodzi jakby nie było tam alkoholu. Smak kokosa świetnie łączy się z jabłkiem i goździkami. Jeśli macie w domu Malibu – koniecznie spróbujcie Malibu Hot Apple.

Malibu Hot Apple – przepis

Składniki:

  • 60 ml Malibu
  • 20 ml wódki
  • 180 ml soku jabłkowego
  • 6 goździków
  • cynamon

Przygotowanie:

Sok z goździkami podgrzewamy (ja zrobiłam to najłatwiej, czyli w mikrofalówce, ale oczywiście zdrowiej by było w garnku). Przelewamy do szklanki, wlewamy wódkę i Malibu, mieszamy, posypujemy cynamonem i pijemy ciepłe.

.

Momencik!

Ten blog zawiera przepisy na drinki i informacje o alkoholach. Niestety, żeby je przeczytać muszisz mieć przynajmniej %s lat. Sorry, taki mamy klimat ;) Aby wejść na stronę potwierdź, że jesteś pełnoletni zaznaczając checkbox:

Share This