Malibu Funky to propozycja drinka z wykorzystaniem likieru kokosowego od producenta likieru :) Polecam miłośnikom egzotycznych drinków.

Zawsze, ilekroć kupuję alkohole i soki do drinków, wypróbowuję przepisy, które umieszczone są na butelkach. Zresztą ta metoda sprawdza się nie tylko w przypadku alkoholi – często korzystam też z przepisów na przyprawach i odkrywam nowe, ciekawe smaki. Malibu Funky to drink, którego przepis umieszczony jest na butelce Malibu. Drink jest bardzo fajny – nie mocny, lekko kokosowy. Gorzki sok grejpfrutowy i słodki z żurawiny świetnie współgrają z kokosem – drink będzie smakował wszystkim miłośnikom Sex on the beach czy Tequila Sunrise.

Malibu Funky – przepis na drink

Składniki:

  • 50 ml Malibu
  • kruszony lód
  • 100 ml soku grejpfrutowego
  • 100 ml soku żurawinowego

Przygotowanie:

Do szklanki wsypuję kruszony lód (około pół szklanki). Dodaję Malibu i soki. Mieszam słomką lub mieszadełkiem i podaję :)

Jeśli mój przepis zainspirował Cię do zrobienia własnego drinka – koniecznie napisz o tym w komentarzu albo wrzuć fotkę na drinkową tablicę na Facebooku. Możesz też wysłać ją na kontakt@2drink.pl – będzie mi bardzo miło :)