Nie jestem wielkim fanem shotów – zdecydowanie wolę koktajle, które się wolno sączy przez dłuższy czas. Pewnie dlatego nie mam wprawy w ich robieniu i efekt wizualny nie wychodzi tak dobrze.

Hard On to australijski shot, którego nazwa po polsku oznacza „wzwód” :) Ale nie tylko ciekawa nazwa zainspirowała mnie do zrobienia tego drinka – lubię połączenie kawy z bananami, a ten drink wyszedł naprawdę pyszny. Jest mocny, ale pije się go z przyjemnością, delektując się kawowo-bananowym smakiem.

Hard On – przepis

Składniki:

  • 20 ml likieru kawowego
  • 10 ml likieru bananowego
  • 20 ml śmietanki

Przygotowanie:

Wlać ostrożnie poszczególne płyny warstwami, w podanej kolejności. Drink ma trzy kolory – przed podaniem nie mieszać, ale pić warstwami.

Wypróbowałeś ten przepis i masz swoje uwagi? Koniecznie dodaj komentarz pod spodem i podziel się swoimi wrażeniami! A jeśli masz zdjęcie swojego napoju – wyślij go na kontakt@2drink.pl lub umieść na drinkowej tablicy na Facebooku, będzie mi bardzo miło!

Cześć, nasz blog zawiera przepisy na pyszne drinki i informacje o alkoholach. Aby je przeczytać musisz mieć ukończone 18 lat. Sorry, taki mamy klimat ;)