Kolejny powód, by napić się dobrego drinka!
Dzisiaj mija dokładnie 3 lata, odkąd na tym blogu pojawił się pierwszy post. I dzisiaj właśnie – tak urodzinowo – do fanpage na Facebooku dołączyła 10-tysięczna osoba. A potem jeszcze kilka. To dobra okazja, by podziękować każdemu z osobna i wszystkim razem – za to, że zaglądacie na blog, wysyłacie zdjęcia swoich drinków, inspirujecie mnie do wymyślania nowych przepisów. Dziękuję za to, że zadajecie pytania mailowo i na FB, że podrzucacie informacje o nowościach i promocjach, dziękuję za każde „Lubię to” pod wpisami, bo dzięki Waszym lajkom na blog wchodzi więcej osób.

Przy okazji blogowych urodzin podzielę się kilkoma statystycznymi danymi:

 603 – tyle wpisów opublikowałam do tej pory. Z tego aż 306 to drinki, pozostałe to kawy, koktajle, nalewki i inne napoje.

10 005 osób polubiło drinkowy fanpage na Facebooku.

791 071 razy wyświetlono filmy na moim kanale na Youtube. Kanał ostatnio zaniedbałam, wiem, ale być może jeszcze wrócę do kręcenia filmów.

10 156 304 – tyle odsłon mój blog zanotował od maja 2011 roku. 10 milionów! To więcej, niż kiedykolwiek mogłabym się spodziewać. Sporo ponad 3 miliony odsłon rocznie.

Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście! :)

drinki i koktajle