Nowy smak Wyborowej z serii Smaki Świata – Mango Splash. Już sam zapach wystarczy Wam, żeby się w niej zakochać!

Uwielbiam takie nowości, dlatego gdy tylko dostałam paczkę z nową Wyborową Mango Splash do przetestowania – nie trzeba mnie było długo namawiać. Najpierw zapach – Mango Splash pachnie rewelacyjnie, słodko, trochę jak sok z owoców egzotycznych, który bardzo lubię. W smaku wódka jest dość mocna – ma 30%, a ja chyba ostatnio przyzwyczaiłam się do lekkich nalewek, więc ciut mnie ta moc zaskoczyła. No ale to nie nalewka, więc nie może być przecież taka słaba.

Jest słodka, o przyjemnym egzotycznym smaku – mango i cytrusów. Można ją pić bez popijania. Powiem Wam, że smakowała nawet mojej teściowej, a ona nie zwykła zachwalać niczego, czego sama nie zrobiła w domu ;) A więc Wyborowa Mango Splash nadaje się i dla młodych i dla osób w wieku 50+

I w drinkach też jest super – polecam spróbować kombinacji: 50 ml Wyborowej Mango Splash, 80 soku żurawinowego i 80 soku pomarańczowego. I duuużo lodu!

Wyborowa Mango Splash

I jeszcze kilka informacji od producenta:

W październiku egzotyczna słodycz jednego z najbardziej wykwintnych owoców zagościła na stałe w wyjątkowej kolekcji Smaków Świata Wyborowej. Nowy tropikalny wariant – Mango Splash – to propozycja dla tych, którzy poszukują wyjątkowych doznań rodem z najdalszych zakątków globu i nie boją się prawdziwe owocowej, orzeźwiające fali smaku i aromatu. Każda butelka,  o pojemności 200ml lub 500ml zawiera bowiem esencję soczystego mango, które nada niezapomniany smak niejednemu wieczorowi…

Mango – owoc bogów o niezwykłym smaku, zapachu i kolorze. Jego ojczyzną są Indie, gdzie tradycja uprawy sięga ponad 5 000 lat. Dlatego Wyborowa, zbierając swoje doświadczenia z całego świata prezentuje smaki z najdalszych jego zakątków, postanowiła stworzyć wyjątkowy mix najlepszej polskiej wódki i tego wyjątkowego owocu.

Sugerowana cena detaliczna: za 200 ml: 9,49PLN i za 500 ml: 20,99PLN.

Wyborowa Mango Splash