Dziś zamiast drinka – małe ogłoszenie, które skierowane jest do blogerów i do osób, które kupują książki, kursy, koszulki i inne produkty blogerów. I rabat na moją książkę :)

Na moim drugim blogu BiznesoweInfo zbieram dane dotyczące wszystkich produktów, które wypuścili blogerzy. Chodzi mi o książki wydane samodzielnie lub z wydawnictwem, e-booki, ubrania, gadżety, kursy – wszystko, na czym bloger może zarabiać. Chciałabym opracować możliwie najpełniejszą listę takich produktów.

Po co? Z jednej strony po to, żebyśmy mogli uczyć się nawzajem od siebie – uczyć się tego, że zarabianie na blogach (bo to jeden z działów bloga BiznesoweInfo) to nie tylko współpraca z markami, ale też własne produkty, na których można zarabiać. Najlepiej uczyć się od innych, podpatrywać, na czym zarabiają i jak wyglądają ich produkty.

Po drugie – czasem blogerzy mają fajne pomysły, opracowują świetne produkty, o których potem niewiele kto ma szansę usłyszeć. Wiadomo, jeśli nie ma się ogromnych zasięgów, to trudno jest się przebić. Spis produktów blogerów będzie szansą na reklamę swojej książki, kursu, gadżetu.

Dlatego mam prośbę do wszystkich – pomóżcie mi w tworzeniu tej listy!

Jeśli:
– sam jesteś blogerem, który sprzedaje swój produkt
– wiesz o jakimś blogerze, który sprzedaje swój produkt
wypełnij proszę tę ankietę i weź udział w tworzeniu tej listy.

Link do ankiety: Produkty blogerów – formularz

Do ankiety można wpisywać po kilka produktów w jedno pole (np. kilka książek), można chwalić się swoimi produktami lub polecać czyjeś. Będzie świetnie, jeśli puścisz tę ankietę dalej, żeby wypełnili ją kolejni blogerzy, którzy nie czytają mojego bloga. Albo chociaż zostaw „lajka” pod wpisem, jeśli popierasz tę inicjatywę.

Informacje zbieram do 6 sierpnia, mam nadzieję, że uda się zebrać ich jak najwięcej i lista będzie w miarę pełna.

Wszystkim, którzy wypełnią formularz i napiszą swój adres mailowy wyślę kod rabatowy na moją książkę.

A przy okazji przypominam, że książka „Proste drinki” (a także słomki i wkrótce kilka innych akcesoriów do drinków) ciągle jest dostępna pod adresem: sklep.2drink.pl

sofa-749629_1280

SPIS POWSZECHNY